Вікторія пишет о себе
Що таке нарощування вій?
Отож, нарощування вій за технологією, у принципі, дуже подібно з наклеюванням накладних вій. Уся відмінність у тому, що нарощувані вії наклеюють або по одній, або маленькими пучками, а не як накладні - усе разом.
Нарощування вій має на увазі проходження певних етапів. Спочатку майстер зніме з вас макіяж за допомогою спеціального засобу, що знежирює шкіру, далі ви визначитеся з кольором і довжиною нарощуваних вій, і тільки потім почнеться сама процедура нарощування.
Процес нарощування дуже простий і зводиться до того, що майстер за допомогою особливого пінцета з вигнутими кінцями кріпить до підстави ваших вій штучні вії. Слово «штучні» зовсім не означає використання відповідних матеріалів, - такі вії дуже часто роблять із натуральних матеріалів. Саме віям з натурального волосся краще віддати перевагу, щоб знизити ризик виникнення алергійних реакцій, які нерідко викликають нейлонові волокна, що втримуються у віях на основі штучних волосся.
При процедурі нарощування використовується особливий клей на основі смоли, який може бути чорним або безбарвним. Чорний клей цілком може замінити підводку для очей, а безбарвний робить непомітними місця спайок, так що який краще вибрати, вирішувати тільки вам.
Протипоказання до нарощування вій
Відразу кілька рекомендацій від Donlcc, кому все-таки варто втриматися від нарощування вій. У першу чергу, тем, у кого можлива алергійна реакція на клей, використовуваний при нарощуванні (хоча він проходить спеціальну перевірку). Якщо вже ви однаково прагнете спробувати, варто наклеїти лише дві-три вії для перевірки реакції. Також небажане нарощування вій тим, у кого таке явище, як конъюктивит, досить часто дає про себе знати. Є ще певна категорії прекрасної половини суспільства, для яких нарощування вій якщо й допомагає прикрасити ока, те дуже ненадовго. Це ті жінки, вії яких і без того слабкі, а витримати ще й нарощені тим більше не в силах. На жаль, і власниці жирної шкіри,також не зможуть скористатися даною технологією, у них нарощені вії протримаються навіть менше, чим в інших.
Технології нарощування вій
Існують 2 технології нарощування вій – традиційне нарощування пучками і японське нарощування вій.
При традиційнім нарощуванні до підстави ваших вій кріпляться штучні вії, зібрані в невеликі пучки по 3-5 штук. Пучки, залежно від ваших побажань, можуть бути абсолютно різними по довжині й густоті; можливо навіть наростити вії зі стразами.
При японськім нарощуванні штучні вії кріпляться до підстави ваших вій не пучками, а окремо, одна до іншої. Японське нарощування набагато довговічніше традиційного: нарощені вії тримаються до 3 місяців, і це притім, що корекцію треба проводити приблизно тільки раз на місяць.
Значна різниця виходить через те, що разом з рідною рісничкою випадає й нарощений пучок ( при традиційнім нарощуванні) або одна нарощена вія ( при японському методі). Природно, що випадання відразу пучка вій стає більш помітним, що й вимагає більш частої корекції.
Яку ж технологію вибрати? Усе залежить від того, з якою метою ви нарощуєте вії. Для повсякденного життя, коли потрібно всього лише небагато збільшити густоту й довжину власних вій, цілком вистачить усього лише декількох нарощених вій, - у цьому випадку ідеально підійде японська технологія нарощування. А для врочистих випадків, будь те весілля, ювілей або світський раут, доречно буде приклеїти вії об'ємними пучками.
При використанні й тієї, і іншої технології нарощувані вії можуть бути найрізноманітнішими по кольору: від традиційного чорного й коричневого до екзотичних сріблистого, лазоревого або шоколадного. Забавний ефект виходить при наклеюванні окремих штучних вій яскравих карамельних відтінків.
Як доглядати за нарощеними віями?
У середньому, термін служби нарощених вій становить 2-3 тижні, - саме за такий період переміняються ваші власні вії. Випадання нарощених вій відбувається п